Napište nám

Jméno:
Email:
Text:
  
Předchozí stránka

Pana Štroncera bych tímto chtěla velmi pochválit a hlavně doporučit všem, kteří uvažují o rekonstrukci. Moje rekonstrukce (viz odkaz pod rekonstrukcemi Hromůvka 3+1- zatím ten poslední) byla trochu netypická, jelikož jsem za rekonstrukce v bytě bydlela a to i se psem, ale i tak jsme to zvládli. Pan Štroncer je naprostý profesionál, své práci dobře rozumí, je trpělivý, vstřícný a zvláště pak oceňuji, že mi dovedl se vším dobře poradit. Jeho pozitivní přístup a věčně dobrá nálada byla až nakažlivá. Výsledek je perfektní a jsem velmi spokojena.
Pane Štroncere, ještě jednou Vám za všechno moc děkuji. Rozhodně Vás budu doporučovat všem svým známým a přeji Vám hodně zdaru jak v profesním tak v osobním životě!
E.K.

Dobrý den, i já se budu těšit na další spolupráci, díky.

Jako majitel zrekonstruovaného bytu na Proseku (viz foto v odkazu Rekonstrukce) děkuji panu Štroncerovi za velmi kvalitně odvedenou práci. Mohu jeho služby všem vřele doporučit, protože pan Štroncer svému řemeslu opravdu rozumí, dokáže poradit, dodržuje termíny a výsledek jeho práce je parádní. Z vybydleného bytu mi udělal moderní bydlení přesně podle mých představ. Pane Štroncere, děkuji Vám, a budu se těšit na další spolupráci v budoucnu. Jan Kočvara

Dobrý den, děkuji za koment, takové vždy poteší. Akce Praha Prosek-Litoměřická byla i z mého pohledu zdařilá. Zákazník nebyl nakloněn polovičatým řešením, měl jasno v tom co chce, v mnohém mi ale nechal volnou ruku. V brzké době snad doplním fotogalerii o tuto rekonstrukci.

Dobrý den, včera jsem byl u kamaráda na Proseku, kde jsem měl možnost vidět vaši práci. Musím říct, že před vámi smekám. Určitě doporučím všem známým. Držím palce v podnikání s pozdravem Korbel.

Admin login